×

Teknik Destek

Nasıl İletişime Geçebilirsiniz ?

1 0850 305 64 34 nolu numaradan,
2 Sitemizin sağ alt köşesinde yer alan canlı destekten,
3 info@siberguvenlikk.com mail adresinden

Ofisimizde bizi ziyaret etmek isterseniz buraya tıklayarak adresimize ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi-Cuma 08:00 - 19.00
C.tesi - 08:00-19.00
Pazar günleri kapalıyız.

FORGOT YOUR DETAILS?

Hatay İskenderun Fiber Sonlandırma Hizmeti

Işık Hızını Keşfedin !

Işık hızında veri aktarımını mümkün kılmasıyla network ve güvenlik sektörü gibi farklı alanlarda kullanılan fiber optik kablolar ile ilgili hizmetlerimizi profesyonel ekibimiz ile sizlere sunmaktayız.

Fiber Sonlandırma Nedir ?

Fiber optik kablolar içeresinde ışığın yönlendirilmesini sağlayan cam veya plastik fiberlerden oluşmakta. Işık hızında ve veri kaybının çok az olmasını sağlayan bu kabloların içinde ki koruyucu fiberler ortalama bir insan saç teline denk kalınlığa sahiptir.İnceliği ve hassaslığı sebebi ile fiber kablolar ile ilgili en önemli nokta fiber sonlandırma işlemidir eğer bu işlem yapılmazsa maalesef fiber kabloları kullanmak mümkün değil.

Fiber Optik Dönüştürücü Nedir ?

Birbirinden farklı konumlarda yer alan uzak noktalardaki ağları fiber optik kabloyla lokal ağlara dönüştürebilirsiniz. 2 core fiber optik kablo ile kullanılabilen dönüştürücülerde bir core'u alıcı (RX-Receiver) diğer core'u ise verici(TX-Transmitter) olarak kullanılır.Bu sayede 20 KM'ye kadar 2 bağımsız lokal ağ oluşturabilirsiniz.Bu ağını boyutu büyük olmasına rağmen fiber optik kabloların ışık hızında ki iletimi ve düşük veri kaybı sayesinde uzun mesafeye rağmen hiçbir sorun yaşamadan iletim sağlayabilirsiniz.

Hangi Alanlarda Kullanılıyor ?

Fiber optik kablolar, ağ üzerinde veya farklı cihazların birbiri arasında ki bağlantıyı sağlayabilmek amacı ile haberleşme alanında kullanılmaktadır.
Görüntü, ses, veri iletimi ve sayısız birçok uygulamada kullanılan Fiber Optik kablolar ışık hızında veri aktarımını mümkün kıldığı için başta ordu olmak üzere birçok devlet kuruluşu ve kurumda aktif olarak kullanılmaktadır..

Ücretsiz Teklif Alın

Formu doldurun sizinle iletişime geçerek en kısa sürede kurumunuzun ihtiyaçlarını tespit edebilmek için uzman ekibimiz ücretsiz keşif hizmeti için sizleri ziyaret etsin..

Yukarı