×

Teknik Destek

Nasıl İletişime Geçebilirsiniz ?

1 0850 305 64 34 nolu numaradan,
2 Sitemizin sağ alt köşesinde yer alan canlı destekten,
3 info@siberguvenlikk.com mail adresinden

Ofisimizde bizi ziyaret etmek isterseniz buraya tıklayarak adresimize ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi-Cuma 08:00 - 19.00
C.tesi - 08:00-19.00
Pazar günleri kapalıyız.

FORGOT YOUR DETAILS?

Hatay İskenderun Bariyer ve Turnike Sistemleri

Turnike Sistemi Nedir ?

Açık veya kapalı alanlarda kullanılan güvenlik sistemlerinde en çok tercih edilen model turnike sistemidir. Turnike geçiş sistemleri günümüz teknolojisi itibariyle kullanılan en önemli güvenlik tedbirleri arasında yer alır. Açık veya kapalı alanlarda yaygın olarak kullanılan bu sistemler, giriş çıkışları düzenlemek ve sınırlandırmak için kullanılmaktadır. Birçok kontrol sistemi ile entegre çalışabilen turnike sistemleri güvenlik dışı farklı alanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bariyer Sistemi Nedir ?

Bir alan için uygulanan ve araç giriş-çıkışlarının kontrolünü denetim altına alınmak amaçlanarak güvenlik düzeyini üst seviyelerde tutmaktır. Bu sayede bölgeye izni olmayan araçlar girmesi engellenmiş olur. Bariyer sisteminde ihtiyaçlara yönelik farklı çeşitleri bulunmaktadır. Araçların başta olmak üzere, personel girişlerini de içine alan bu düzenleyici sistem sayesinde korumaya yönelik aktif bir düzen sunuyoruz Sizlere.

Personel Devam Takip Sistemi Nedir?

PDKSPersonel Devam Kontrol Sistemleri ifadesinin kısaltmasıdır. Firma çalışanlarının mesai başlangıç ve mesai bitiş saatlerini, izinlerini, görevlendirmelerini, devamsızlık mazeretleri vb. verilerini kayıt altına alan, bu verileri kullanarak puantaj kartlarını hazırlayan ve saklayan otomasyonlardır.

Ücretsiz Teklif Alın

Formu doldurun sizinle iletişime geçerek en kısa sürede kurumunuzun ihtiyaçlarını tespit edebilmek için uzman ekibimiz ücretsiz keşif hizmeti için sizleri ziyaret etsin..

Yukarı