×

Teknik Destek

Nasıl İletişime Geçebilirsiniz ?

1 0850 305 64 34 nolu numaradan,
2 Sitemizin sağ alt köşesinde yer alan canlı destekten,
3 info@siberguvenlikk.com mail adresinden

Ofisimizde bizi ziyaret etmek isterseniz buraya tıklayarak adresimize ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi-Cuma 08:00 - 19.00
C.tesi - 08:00-19.00
Pazar günleri kapalıyız.

FORGOT YOUR DETAILS?

Müzik bazı kimseler için yaşam enerjisi ve hayatın vazgeçilmez yapı taşlarından birisi olarak nitelendirilebilir. Bu yüzden bu müzikleri en iyi şekilde karşı tarafa aktaracak olan ses sistemleri de kişilerin kulaklarını tatmin edebilecek bir seviyede olmalıdır. Arsuz ses sitemleri firmaları da sizleri bu konuda eteri kadar tatmin edecek sistemlerden birisidir. Ses sisteminin güzel ve kaliteli olması en güzel müziğin bile kulaklara şenlik oluşturmasına müsaade edecektir. Bu yüzden ses sistemleri evimizin en başköşelerinde bulunur. Ancak ses sisteminin kalitelisi ve en donanımlı olanını alabilmek için bazı noktalara dikkat etmemiz gerekir. Bu noktaları ise şu şekilde ifade edebiliriz:

HI-FI Sistemler Kullanılmaktadır

Geçmiş zamanlarda oluşturulan ve müziğin kalitesini artırabilmesi amaçlanan Türk yapımı olan Hı-fı sisteminden faydalanılarak Arsuz ses sistemleri üretilmiştir. Buradaki eski çağda oluşturulan teknolojinin günümüze demolirize edilmiş olarak ses sistemlerinde yerini almıştır. Bu sistem sayesinde Arsuz ses sistemleri firmaları daha doygun sesler basların ve tizlerin daha ayırt edilebilir şekilde dinleyicinin kulağına gelmesi tasarlanmıştır. Kulak seslerinin duyamayacağı akustik bir ambiyans oluşturma konusunda da oldukça başarılı bir ses sistemidir.

Hem Sinema Hem de Ses Sistemi Olarak Kullanılabilir

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kişiler salonlarına ses sistemi kurdukları gibi birde sinema sistemi gereksinimi duymaktadırlar. Ancak Arsuz ses sistemleri bu sorunu tek çatı altında birleştirmeyi de başarmıştır. Arsuz ses sistemleri hem sinema sistemini hem de müzik ses sistemini bir bünye altında toplayarak en kaliteli şekilde sizlere hizmet verebilmektedir. Böyle hem ek bir masraftan kurtulmuş hem de başka bir ses sistemi alarak kalabalık ve ev içerisinde karışıklıktan arınmış olacaksınız. Tüm olanaklar için Arsuz ses sistemleri özelliklerini ve görünümlerini inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tüm Kablolardan Kurtulun

Arsuz ses sistemlerinin en çok tercih edilme sebeplerinden birisi de kablosuz bir görüntüye sahip olmasıdır. Özellikle TV ünitesi veya duvara monte edilmelerinden dolayı bu tarz ses sistemlerinde gözü yoracak herhangi bir kablo görüntüsü olmayacaktır. Bayanların en fazla hoşuna giden ve erkekleri de bu yönde almaya eğilim gösterten bu sistemler çok fazla estetik açıdan dolayı tercih edilmektedir. Arsuz ses sistemleri de bu konuda sizlere gereken estetik ve dekoratif görüntüleri sağlayacaktır.

İyi Bir Dinleyicinin Tercihi

İyi bir dinleyicinin müzikten anlayan ve kalite arayan dinleyicilerin Arsuz ses sistemlerini tercih etmesi doğru bir karar olacaktır. Doğru sesi yakalayabileceğiniz nadir ses sistemleri arasındadır. Ayrıca pikap veya antik müzik çalarlara olan bir tutkunuz varsa eğer bu tarz kaliteden ödün vermeyen bir ses sistemi tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Ayrıca çok yüksek fiyatları da barındırmayan ve makul seviyelerde olmasından dolayı da alıcıların cebini yakmayan özellikteki ses sistemleri kategorisinde denilebilir.

Merkezi uydu sistemleri ile ilgili kaliteli ve hızlı hizmet vermekte olan firmamız ile her türlü uydu sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarınızı kısa süre içerisinde gidermekteyiz.

Firmamız Hatay-İskenderun ilçesinde siz değerli müşterilerimiz için hizmete girmiştir. Bir başka Şubesi aynı zamanda Dörtyol da bulunan firmamız gün giderek büyümeye devam etmektedir.

İlk olarak İskenderun ilçesinde hizmete başlamıştır. Daha sonra oluşan ilgi üzerinde Dörtyol ilçesine bir şube eklenmiştir. Merkezi uydu sistemleri hakkında bize uğramadan ihtiyacınıza karar vermeyin.

Merkezi Uydu Sistemi nedir?

Merkezi uydu sistemleri apartmanların çatılarında bulunan kötü bir görünüme sahip olan birçok çanak fazlalığını ortadan kaldırıp, apartman sakinlerinin uydu yayınlarından hep birlikte yararlanmalarını sağlayan sistemdir.

Kanallar

Bir uydu alıcısına sahip olan her daire Türksat olarak adlandırılan uydudan 250 ve daha fazla Türk kanalından, Hotbird uydusundan yayın yapan sayısızca yabancı kanala kaliteli görüntü ve ses ile izleyebilmektedir.

Yayınlar Ücretli mi?

Hiç bir ücret ödemen bu yayınlar izlenebilmektedir.

Kanalların birçoğu ücretsizdir. Ayrıca şifreli yayın olarak geçen kanalları vardır. Bu kanalları izlemek isteyenler abone olarak izleyebilirler. Bu yayınlar genellikle maç yayınları veya yetişkin kanallarıdır.

Binaya Kurulumu Nasıl Oluyor?

2 tane uydu anteni çatıya kurulup sistem merkezide en çok güvenli olan yer asansör dairesi olarak görüldüğünden oraya montajı gerçekleştiriliyor.

Merkez sistemden her bir daire için kablo çekiliyor. Kablo yolu olarak sıklıkla bina havalandırmaları kullanılıyor.

Ek olarak her daireye kablo kanalı montajı gerekebiliyor ve bu durumlarda maliyet artıyor.

Evde iki ayrı televizyon bulunuyorsa ikinci TV’de kanalları izlemek için bir tane daha uydu alıcısı gerekmektedir.

Daire Sisteme Katılmakla Ne Kazanmış Olacaktır?

TÜRKSAT ve Hotbird uydusunun sunduğu sayısız kanalı kaliteli bir şekilde izleme şansını yakalayacak.

Ayrıca hiç bir şekilde ücret ödemenize gerek yoktur. Kendi isteklerinize göre kanallara abone olup birçok belgesel, çocuk, maç, sinema yayınlarından da yararlanabilirsiniz.

Merkeze uydu sistemi kurulumunu yaptırmak kişinin kendisine özel çanak anten taktırmasından daha ekonomiktir.

Apartman yönetimi de bunun avantajlarından yararlanarak çatısının yıpranmasını önleyecektir.

Ek olarak uydu alıcılarının özelliklerine göre fiyatları değişmektedir. Şifreli sisteme uygun olan ve olmayan uydu alıcılarının fiyatları farklıdır. Kendi isteğiniz doğrultusunda hangi kanalları izlemek istediğinize karar verip ona uygun bir uydu alıcısı seçebilirsiniz. Seçeceğiniz uydu alıcısı izleme kalitesi bakımından da oldukça önemlidir. Bu işte size en iyi şekilde yardımcı olabilecek firmamızla görüşmeden karar vermeyin.

Uydu alıcılarını başka yerlerden de satın alabileceğiniz gibi bizim firmamızdan da satın alabilirsiniz. Piyasaya oranla daha uygun bir şekilde satışını gerçekleştirdiğimiz uydu alıcılarını ödeme seçeneklerinden herhangi birini seçerek alabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak şifreli yayınları ve özel yayınları da içeriğe ilave etmek bizim elimizde.

Siber Güvenlik ailesi olarak sizler için sunduğumuz diğer tüm hizmetleri görmek için buraya tıklaya bilirsiniz.

 

 

Firmalar tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biri olan TV sistem çözümleri kurumlara özel yayın akışı hazırlayabilme niteliğine sahip amaç odaklı işlev sunan ve ileri internet teknolojisi üzerinden hizmet sunan yayın uygulamasıdır. Kurumsal TV sistemleri reklam alanlarından yayın alanlarına kadar birçok farklı alanlarda ve firmalarda uygulanabilir. Yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda kurumsal TV sistemlerinin doğru süreçte ve doğru bir biçimde uygulanması durumunda kusursuz bir bilgi akışı ve iletişim olanağı oluşmasını sağladığı ortaya çıkmıştır.

TV Sistem Faydaları

Hatay İskenderun profesyonel siber güvenlik sistemleri web sitesinden ek ücretsiz, garantili ve ekonomik fiyat tarifesinden satın alabileceğiniz TV sistemleri firmanızın sektörde yüksek prestij elde etmesi açısından birçok faydalar sunuyor. Kurumsal TV sistem sayesinde firma çalışanlarınızda motivasyon yükselmesi sağlayabilir, ürün reklam ve tanıtımlarda daha verimli sonuçlar elde edebilir, çok daha sağlıklı bir şekilde iletişim kurabilir, mesajlarınızı gün, lokasyon durumuna göre güncelleyebilir, her ekranın yayın oranını hedef kitleye göre ayarlayabilir, baskı ve operasyonel bakımdan oluşan harcama oranlarınızı azaltabilir, tek bir merkez üzerinden yayınlarınızı gerçekleştirebilir ve başarılarınızı eş süreçli olarak sektörde kolayca ve hızlı bir şekilde duyurabilirsiniz.

Firmanıza Özel Bir TV Sistemi Kurduğunuz Zaman

Profesyonel Hatay dörtyol siber güvenlik firması ile iletişime geçtiğinizde ve firmanız için kurumsal TV sistemi sipariş verdiğinizde ayrıca firma online destek servisinden de kesintisiz olarak teknik destekler alabilirsiniz. Firmanıza özel bir TV sistemi kurmanız halinde bu ileri teknolojili sistem sayesinde atılması güç olan birçok adımları zorluk çekmeden atabilecek ve yüksek harcamalardan kurtulabileceksiniz. Kurumsal iletişimde çağa uyumlu kurumlar oluşturmak, bayilik, kargo, reklam, afiş gibi yüksek maliyetli hizmet türlerinden kurtularak firmanızın daha hızlı bir şekilde tanınmasını sağlayabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Kurumsal TV Sistemleri

Her bütçeye hitap eden kurumsal TV sistemleri bu sayede ekonomik yönden zorlanmadan ve ek ücret ödemeden kurumsal TV sistem çözümleri sahibi olmanızı sağlıyor. Kurumsal TV sistemleri garanti dahilinde satışa sunulduğundan firmanız için tek bir seferliğine satın aldıktan sonra uzun yıllar boyu güvenle kullanabilirsiniz.

Kurumsal TV Sistemi Diğer Avantajı

Dünya çapında birçok firmalar tarafından tercih edilen kurumsal TV sistemlerinizi ayrıca tercih etmeniz durumunda reklam medyası statüsünde de uygulayabilir ve bu sayede firmanıza düzenli bir şekilde ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Kurumsal TV Sistemleri Satın Alma

Türkiye’nin en kaliteli Dörtyol siber güvenlik web sitesi üzerinden kurumsal TV sistemleri satın alabilir ve ödemenizi ise tercihinize göre nakit veya firma sitesi üzerinden banka kredi kartınız ile yapabilirsiniz.

Kurumsal TV sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak, kurumsal TV sistemleri fiyat tarifesi öğrenmek ve firmanıza özel kurumsal TV sistemleri online sipariş etmek için İskenderun siber güvenlik sistemleri online destek, Whatsapp destek hattından iletişime geçebilirsiniz.

 

Alarm sistemleri yüksek koruma sağlayan elektronik sistemlerdir. Hırsızlık, yangın, kapı zorlama, sağlık sorunları gibi bir çok konuda yardım çağıran sistemlerdir. Bu sistemler caydırıcı ve koruyucu özelliklere sahiptir.

Alarm Sistemi Nasıl Çalışır?

Alarm sistemleri farklı alanlarda çalışmak için üretildiği için çalışma prensipleri farklıdır. Yangın alarm sistemleri ile güvenlik alarm sistemleri sensörleri farklıdır. Sensörlerin ortamdan aldığı sinyaller alarm sinyaline dönüşür. Hemen sonrasında izleme merkezine sinyal gönderilir ve gerekli yerler otomatik olarak aranır. Gerekli aramaları yapılırken siren çalar ve caydırıcı etki sağlar. Firma alarm sistemleri içinde kullandığı kameralar için yüksek çözünürlüğü ve kaliteli lensi olan cihazlar tercih eder. Alarm sistemleri içinde kullanılan kameralar 30 gün kadar kayıt yapma yeteneğine sahiptir.

Hırsızlık Alarm Sistemleri

Bu sistemler ev ve iş yerleri için çok uygundur. Arsuz alarm sistemleri firmaları önce keşif yaparak evin ihtiyacı olan ekipmanları belirler. Hırsız alarm sistemleri caydırıcı etki yapar. Hırsızlar boş evleri takip eder ve ona göre evlere girerler. Kendinizce aldığınız yöntemler ışıkları açık bırakmak, televizyonun sesini açmak gibi bunlar işe yaramaz. Hırsızdan korunmak ve yüksek güvenlik sağlamak için profesyonel yardım almanız gerekir. Kamera ve alarm sistemleri beraber kullanılır. Alarm sesi çok kuvvetlidir. Kapı zorlanması ile beraber ev sahibi ve polis aranır. Aynı zamanda ev içinde bulunan sensörler hareket halinde ki canlı kişilere duyarlıdır. Evcil hayvan ve insan ayrımı yapan sensörler son teknoloji ile üretilmiştir.

Yangın Alarm Sistemleri

Yangın alarm sistemleri duman ve ısıya karşı duyarlı olan sensörlerden oluşur. Dumanı ve ısıyı algılayan sensörler ana panel üzerinde bulunan acil numaraları arar ve yardım çağırır. Yangın alarm sistemleri paneli üzerinde adres bellidir. Bu sayede çağrı merkezine düşen alarm hangi adresten geliyor anlaşılır. Acil müdahale edilmesi için zaman kaybını önler. Ev veya iş yerinin içinde duman algılandığı zaman alarm çalmaya başlar ve panel üzerinde gerekli yerler aranır. Arsuz alarm sistemleri firmaları alarm sistemleri için modern yazılımları kullanır.

Kamera Özellikleri

Alarm sistemleri içinde kullanılan kameraların net görüntü vermesi gerekir. Seçilecek kamera hava koşullarından etkilenmemelidir. Görüntü kayıt etme süresi uzun olmalıdır. Gece görüşü önemli bir ayrıntıdır. Hırsızlık olaylarının genelde gece yaşandığı düşünülürse kameranın gece görüş özelliği önem arz eder. Tüm alarm sistemleri panelleri içinde ki yazılımlar sayesinde hizmet verir. Çevreden alınan görüntüler hafızaya kayıt edilir. Canlı olarak o alanı izlemek istediğinizde programı cep telefonunuza indirebilir ve istediğiniz vakit takip edebilirsiniz.

Alarm Sistemleri Fiyatları

Alarm sistemleri fiyatları taşıdığı özelliğe göre değişir. Çok fonksiyon içeren yazılımlar klasik sistemlere göre biraz daha pahalıdır. Alarm sistemi almadan önce firma ile görüşüp ortamın ihtiyacı olan ürünleri tercih etmeniz daha işlevsel bir kullanım sağlar.

YukarıCall Now ButtonHemen Ara