×

Teknik Destek

Nasıl İletişime Geçebilirsiniz ?

1 0850 305 64 34 nolu numaradan,
2 Sitemizin sağ alt köşesinde yer alan canlı destekten,
3 info@siberguvenlikk.com mail adresinden

Ofisimizde bizi ziyaret etmek isterseniz buraya tıklayarak adresimize ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi-Cuma 08:00 - 19.00
C.tesi - 08:00-19.00
Pazar günleri kapalıyız.

FORGOT YOUR DETAILS?

CCTV sisteminde kayıt süresini etkileyen faktörler

CCTV sisteminde kayıt süresini etkileyen faktörler nelerdir? Bu faktörler kayıt sistemine nasıl bir etkide bulunur? Bu faktörler hangi durumda kayıt süresini daha fazla etkiler? Hepsi ve daha fazlasını Siber Güvenlik ile öğrenmek mümkün!

CCTV Sisteminde Kayıt Süresini Etkileyen Faktörler Nelerdir?

CCTV sisteminde kayıt süresini etkileyen farklı faktörler mevcuttur ve bu faktörlerin kayıt süresindeki etkisi, hard diskin kapasitesi ile ilişki içindedir. Bu nedenle de kayıt süresini etkileyen bu faktörler göz önünde bulundurularak kayıt süresi dikkate alınmalıdır.

Çözünürlük

Çeşitli çözünürlük formatlarının görüntünün boyutunu etkilediğinden söz etmek mümkündür. Bunlar CIF, D1, 960H, 1080p gibi farklı çözünürlük formatları olabilmektedir. Daha büyük çözünürlüğe sahip olan görüntünün doğal olarak daha fazla alan kapladığından bahsetmek mümkündür. Bu nedenle de yüksek çözünürlüğe sahip olan görüntüler hard diskte daha fazla alan kaplar.

Resim Kalitesi

Çözünürlüğün yükselmesi, piksel sayısının artması anlamına gelir. Bu durumda resim kalitesi artar ve resim kalitesinin artması da doğru orantılı olacak şekilde hard diskte kullanılan alanın artmasına neden olur. Tıpkı çözünürlükte olduğu gibi resim kalitesinde meydana gelen artış da ihtiyaç duyulan alanda artışa neden olacaktır.

Ortamdaki Hareketlilik

Değişen piksellerin kaydedilmesi, hareketli ortamlarda meydana gelen bir durumdur. Yani hareketli olan alanlarda değişen piksellerin kaydedilmesi durumu söz konusudur. Hareketin artması ise değişen pikselde doğru orantılı şekilde bir artışa neden olmaktadır. Bu durumda da hard diskte daha fazla depolama alanı ihtiyacı meydana gelir. Buna bağlı olarak kayıt süresinin de etkilenmesi mümkündür.

Saniyede Kaydedilen Resim Sayısı

Ortamdaki hareketliliğin artması, saniyede kaydedilen resim sayısının da artması anlamına gelir. Saniyede kaydedilen resim sayısında görülen artış, depolama alanı ihtiyacının ve doğal olarak da kayıt süresinin değişmesine neden olmaktadır.

Kamera Sayısı

Kamera sayısının artması demek, depolanacak olan verinin de artması demektir. Bu nedenle de kamera sayısı arttığı zaman daha fazla görüntü depolanır ve buna bağlı olarak da kayıt süresinin etkilenmesi mümkündür.

Görüntüde Oluşan Parazitler

Görüntülerde meydana gelen parazitler herhangi bir hareketlilik olmasa dahi görüntü kaydedilmesine neden olmaktadır çünkü piksellerin değişmesine sebebiyet vermektedir. Bu durumda da daha fazla hareket içermeyen görüntünün kaydedilmesi söz konusudur ve buna bağlı şekilde kayıt süresinin de artması mümkündür.

Bozuk Aydınlatma

Bozuk aydınlatmaya sahip olan alanlarda kullanılan ürünler, aydınlatmanın değişimine göre kayıt almaya devam eder. Yani yanıp sönen bir aydınlatmanın bulunduğu ortamda hareketlilik olmasa bile kayıt alınmaya devam edilir ve bu durum da saklama alanında daha fazla hareketsiz görüntünün depolanmasına sebebiyet verir. Bu, kayıt süresini ciddi şekilde etkileyebilmektedir.

Kamera Modeli

Kameranın hareketli olması durumu, hareketlilik algılanmasa dahi yönü değişen görüntüden dolayı daha fazla görüntünün kaydına sebebiyet verir. Bu durumda daha fazla görüntü depolanır ve hareketsiz görüntüler hard diskte daha fazla alan kaplar.

Dörtyol Kamera Alarm Sistemleri

Dörtyol Kamera Alarm Sistemleri

CCTV sisteminde kayıt süresini etkileyen faktörler

İskenderun kamera alarm sistemlerinde neden Siber Güvenlik’i tercih etmeliyim? Siber Güvenlik’in ayrıcalıkları nelerdir? Güvenlik kamerası ve alarm sistemleri Siber Güvenlik kalitesi ile hem özenle kurulumu sağlanarak hem de her alanda takibi mümkün olacak şekilde sunulur. Bu sayede İskenderun’da kamera ve alarm sistemleri tercih edileceği zaman güvenin ön planda olduğu güvenlik sistemlerini tercih etmek de oldukça kolay hale gelir.

İskenderun Kamera Alarm Sistemlerinde Neden Siber Güvenlik’i Tercih Etmeliyim?

Siber Güvenlik her alanda sunduğu hizmeti ile güvenliğin en iyi şekilde sağlanmasına katkıda bulunur. Hem güvenlik ürünlerinin en kaliteli şekilde tercih edilmesine hem de kurulumunun en iyi şekilde sağlanmasına katkıda bulunur. Siber Güvenlik, 7/24 sunduğu destek ile de güvenliğin takibine katkıda bulunur. Farklı alanlarda kullanıma uygun olan onlarca ürünü ile kaliteli hizmeti güvenilir şekilde almaya katkı sağlar.

Siber Güvenlik İskenderun’daki onlarca farklı marka tarafından tercih edilerek güvenilirliğini öne çıkarır. Bunun yanı sıra her alanda 7/24 takip avantajı sunduğu için kamera sistemleri ve alarmları sürekli olarak görüntülenebilir. Bunların yanı sıra mevcut problemlerde sağladığı teknik destek, kısa sürede gösterilen çözümler ve çok daha fazlası sayesinde Siber Güvenlik her an en iyi hizmeti sağlamak için yanınızdadır.

Siber Güvenlik özellikle kaliteli ürünler sunmaya, güvenliği en iyi şekilde sağlamaya ve alarm sistemleri ile de kamera sistemleri ile de özenli hizmet vermeye dikkat eder. Bu sayede güvenlik önlemlerinin en iyi şekilde alınması da mümkün hale gelir.

Kamera Seçiminde Siber Güvenlik

Siber Güvenlik, güvenlik kamerası seçiminde sunduğu farklı imkanlar ile ve sağladığı olanaklar ile her alanda destek olmaktadır. Farklı ortamlarda kullanım sağlanabilen çeşitleri sayesinde her noktada güvenliğin en iyi şekilde mümkün olmasına katkı sağlanır. Kapalı alanlarda, karanlık alanlarda, dış mekanda ve farklı pek çok noktada her duruma karşı dayanıklı güvenlik kameralarının Siber Güvenlik ile tercih edilmesi mümkündür.

Alarm Sistemi Seçiminde Siber Güvenlik

Siber Güvenlik, farklı pek çok alarm sistemi ile her noktada güvenliğin sağlanması için çalışır. Yangın, gaz kaçağı, izinsiz girişler ve çok daha fazlası için kullanılan alarm sistemleri Siber Güvenlik kaliteli ile monte edilir ve her alanda destek almak da mümkün hale gelir.

İskenderun’un farklı noktalarında sunduğu farklı hizmetler ile güven sağlayan Siber Güvenlik, en kaliteli hizmetin sizlere ulaştırılması için çalışır. Sunduğu destek, kullanılan ürünlerin kalitesi gibi farklı konularda destek sağlayan Siber Güvenlik’i tercih ederek siz de güvenliğe güvenilir şekilde kavuşabilirsiniz.

Arsuz Kamera Alarm Sistemleri

Arsuz Kamera Alarm Sistemleri

CCTV sisteminde kayıt süresini etkileyen faktörler

İskenderun’da güvenlik sistemlerinde teknik servis yardımı nasıl alabilirim? Teknik servisin önemi nedir? Teknik destek sağlamayan bir firma ile çalışırsam ne kaybederim? Hepsi ve daha fazlası Siber Güvenlik kalitesi ile sizinle, teknik desteğin en iyisi Siber Güvenlik’te!

İskenderun’da Güvenlik Sistemlerinde Teknik Servis Yardımı Nasıl Alabilirim?

İskenderun’da pek çok firma teknik destek almanın öneminin farkında olduğundan, en kaliteli ve güvenilir firma ile çalışmak ister. Olası bir arıza, duraksama, kesinti ya da hata durumunda teknik destek almak ve ayrıca düzenli şekilde bakımların yapılmasını sağlamam, güvenlik ürünlerinde büyük öneme sahiptir. Güvenlik cihazlardan olan kamera ve alarm sistemlerinin teknik destek ekibi ile kontrol edilmesi, mevcut sorunların da giderilmesi önemlidir çünkü mevcut sorunlar görüntü kaydına, alarmların çalışmasına, sorunların algılanmasına ya da kameranın açılmasına bile engel olabilir. Bu sebeple de teknik destek sağlayacak olan ekibin kaliteli, güvenilir bir bağlantı olması şarttır.

Siber Güvenlik 7/24 sunduğu canlı destek hizmeti sayesinde şikayetlerinizi dinler, lazım olan desteği belirler, kısa sürede teknik servis desteğinin sağlanması için güvenlik ürünlerine ulaşım sağlar. Bu şekilde de kısa zamanda mevcut güvenlik probleminin çözülmesi mümkün hale gelir ve herhangi bir problem ile karşılaşmak da mümkün olmaz.

Teknik destek ekibi geldiği zaman mevcut güvenlik ekipmanı ile ilgili öncelikli olarak inceleme gerçekleştirir. Bu sayede arızanın, hata ya da problemin hangi alanda veya neye bağlı olarak kaynaklandığını kolayca anlamak mümkün hale gelir. Sonrasında ise teknik servis ekibi sorunun çözümüne uygun şekilde müdahale gerçekleştirir ve güvenlik sisteminde görülen mevcut problem de kısa sürede çözüme kavuşabilir.

Siber Güvenlik İle 7/24 Destek Sizinle

Siber Güvenlik, sunduğu canlı desteği sayesinde güvenlik ekipmanlarının takibini 7/24 sağlar ve bu sayede de en kısa zamanda güvenlik ekipmanlarına müdahale gerçekleştirilebilir. Olası problemlerin tespiti, onarımı ve problemin kaynağının bulunması süreçlerin usta ekip sayesinde Siber Güvenlik yalnızca en iyi ekipmanları sunmakla kalmaz aynı zamanda bu en iyi ekipmanların da kısa sürede onarımını, bakımını ve desteğini sunar.

İskenderun içinde güvenlik ekipmanları tercih ederken başvurulabilecek en kaliteli ve güvenilir marka olan Siber Güvenlik, bakım ve onarım hizmetleri sırasında da canlı destek ekibi ile kolayca iletişim kurulabilmesini ve sonrasında da desteğin kısa zamanda alınabilmesini sağlar. Sizler de evlerde, ofis ve iş yerlerinde ve daha pek çok alanda güvenliğin en kaliteli haline kavuşmak istiyorsanız Siber Güvenlik desteği alabilir, hem kaliteli ekipmanlar ile güvenliğinizi sağlayabilir hem de en iyi şekilde destek alarak yıllarca garantili güvenliğe kavuşabilirsiniz.

İskenderun Kamera Alarm Sistemleri

İskenderun Kamera Alarm Sistemleri

CCTV sisteminde kayıt süresini etkileyen faktörler

Güvenlik kamerası tercihiniz ne olmalı? Güvenlik kamerası seçerken nelere dikkat etmeniz gerekir? Bunların bilinmesi aslında hangi alanda nasıl bir güvenlik kamerasının iyi şekilde güvenliği sağlayacağının bilinmesini de sağlar. Bu nedenle de güvenlik kamerası tercih etmeden önce özelliklerini bilmek ve kullanım alanına uygun olup olmadığını öğrenmek önemlidir.

Güvenlik Kamerası Tercihiniz Ne Olmalı?

Güvenlik kamerası tercih edeceklerin öncelikli olarak ihtiyacının ne olduğunu belirlemesi önemlidir. Güvenlik kamerasının hangi alanda ve ne amaçla kullanılacağı, nasıl bir performans beklendiği ön planda tutularak güvenlik kamerası sistemi satın alınmalıdır.

Açık alanlarda tercih edilecek olan kameraların özelliklerine dikkat etmek gerekir. Örneğin seçilen kameranın soğuk ya da sıcağa dayanıklı, yağışlarda etkilenmeyecek kameralar olması gerekir. Bu tür durumlar göz önüne alınarak dış mekanlara uygun kameralar seçilmelidir.

Kameraların sürekli olarak izlenebilmesi ve her alanda takip edilebilmesi isteniyorsa da ayrıca analog kameraların tercih edilmesi yanlış bir seçim olacaktır. IP kameralar her alanda ve pek çok cihazdan takip edilebileceği için aslında takip açısından IP kameraların tercih edilmesi daha iyi olacaktır.

Kaliteli görüntü almak isteyenlerin de IP kamera tercih etmesi önemlidir çünkü analog kameralar aslında IP kameralardan daha az kaliteli görüntü sunar. Kaliteli şekilde görüntü elde etmek için IP kameraların kullanımı yaygındır ve ayrıca bu kameraların karanlıkta da kaliteli şekilde görüntü sağlaması mümkündür.

Covid-19 dönemine bağlı olarak ateş ölçümü sağlayan güvenlik kameralarını da tercih etmeniz mümkündür. Bu ürünler de otel, okul, kafe, restoran, spor salonu ve benzeri pek çok alanda tercih edilebilen son teknoloji ürünlerdir ve ayrıca yüksek görüntü kalitesi de sundukları için her alanda hem ateş ölçümünün yapılması hem de güvenliğin sağlanması mümkün hale gelir.

Güvenlik Deyince Önce Siber Güvenlik

Siber Güvenlik; yıllara dayanan ustalığı, üstün deneyimi ve hizmet kalitesi ile en iyi güvenlik hizmetlerini sunmak için özenle çalışmaktadır. Her alanda güvenliğin sağlanması için kamera sistemlerinin en kaliteli ve doğru şekilde tercih edilmesine yardımcı olan Siber Güvenlik ihtiyacınıza yönelik ürünler sunma amacındadır. Bu sayede her alanda kullanıma uygun ürünleri keşfetme imkanınız da olmaktadır.

Siz de Siber Güvenlik sayesinde her alanda en kaliteli güvenlik kameralarını kullanabilir, anlık olarak güvenlik kameralarını takip edebilir ve her saniye güvenliğin nasıl işlediğinden haberdar olabilirsiniz. Bunun yanı sıra 7/24 Siber Güvenlik canlı destek hattına bağlanabilir ve olası sorunlarla ilgili danışabilirsiniz.

Neden Alarm Sistemi Yaptırmalıyım?

Yukarı Call Now ButtonHemen Ara
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?