×

Teknik Destek

Nasıl İletişime Geçebilirsiniz ?

1 0850 305 64 34 nolu numaradan,
2 Sitemizin sağ alt köşesinde yer alan canlı destekten,
3 info@siberguvenlikk.com mail adresinden

Ofisimizde bizi ziyaret etmek isterseniz buraya tıklayarak adresimize ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi-Cuma 08:00 - 19.00
C.tesi - 08:00-19.00
Pazar günleri kapalıyız.

FORGOT YOUR DETAILS?

Siber Güvenlik

Siber Güvenlik, ev ve iş yerleri başta olmak üzere tüm ihtiyaçlara özel güvenlik çözümleri sunmak amacı ile Hatay/İskenderun'da kuruldu. Türkiye ve yurt dışında güvenlik alanında kendini ispatlayan firmaların çözüm ortağı olan Siber Güvenlik özel çözümleri ile Hatay bölgesinde kısa sürede önemli projeleri başarı ile teslim etmiş ve gün geçtikçe genişleyen ürün yelpazesi ve müşteri portföyü ile hizmetlerine devam etmektedir.

Siber Güvenlik bulunduğu sektörünün ciddiyetinin farkında hareket ederek güvenlik sistemlerinde kaliteden ödün vermeden gelişen teknolojinin tüm imkanları ile son kullanıcıya ürünler ulaştırmaktadır. Edindiği vizyon çerçevesinde kullanıcıların memnuniyetini ön planda tutan Siber Güvenlik, Adalet Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri, İskenderun Teknik Üniversitesi gibi birçok devlet kurumunun güvenlik sistemleri noktasında tercih ettiği firma olmayı başarmış ve çalışmalarına hep bir adım ilerisini hedefleyerek devam etmektedir.

Kurulduğumuz günden günümüze kadar her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımız ile satış öncesi ve sonrası müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Satış öncesi müşteri hizmetleri, kurumsal e-posta adreslerimiz ve sitemizdeki canlı destek sistemi ile her zaman müşterilerimiz tarafından merak edilen sorulara cevap veriyor ayrıca satış sonrası da her ürünümüze en az 2 yıl teknik destek ve ürün garantisi sağlıyoruz.

Çözüm Ortaklarımız

Yukarı