×

Teknik Destek

Nasıl İletişime Geçebilirsiniz ?

1 0850 305 64 34 nolu numaradan,
2 Sitemizin sağ alt köşesinde yer alan canlı destekten,
3 info@siberguvenlikk.com mail adresinden

Ofisimizde bizi ziyaret etmek isterseniz buraya tıklayarak adresimize ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi-Cuma 08:00 - 19.00
C.tesi - 08:00-19.00
Pazar günleri kapalıyız.

FORGOT YOUR DETAILS?

Siber Güvenlik İle İşletmeniz Kontrolünüz Altında

12 yılı aşkın tecrübemiz, dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen güvenlik firmalarının çözüm ortaklığı ve deneyimli kadromuz ile işletmenizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak firmanızın/kurumunuzun tüm güvenlik gereksinimlerini sizler için karşılıyoruz.

Personel Takip Sistemleri

Siber Güvenlik tarafından sunulan Personel Takip Sistemleri ile çalışanlarınızın giriş-çıkış saatlerini, izin durumlarını veya işletmenizde hangi alanlara erişimi olduğu gibi detaylı bilgileri takip edebilirsiniz. Parmak İzi, yüz tanıma veya iris tanıma gibi gelişmiş güvenlik seçeneklerinin mevcut olduğu cihazlarımız ile sizde işletmenizde olup bitenden haberdar olun.

Güvenlik Kameraları İle Gözünüzden Hiçbir Şey Kaçmasın

İsteğinize özel Analog, Ip veya Hibrit yapıda tasarlanan CCTV yani kapalı devre alarm sistemleri ile firmanızda ki tüm olup bitenden haberdar olun.Gelişen teknolojilerin sonucu olan yeni güvenlik kamerası sistemlerimiz ile yaşam ve çalışma alanlarınız hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çalışanlarınızın performans takibi, iş kazaları veya firma giriş-çıkışı gibi tüm her şeyi kontrol altında tutabilirsiniz. Ayrıca tüm kamera sistemlerimizi internet üzerinden istediğiniz zaman izleyebilir ve tüm kamera sistemlerinizi bir noktadan kontrol etmenin kolaylığının tadına varabilirsiniz.

Alarm Sistemleri

Siber Güvenlik olarak; kurumsal alarm çözümleri alanında uzun yılların verdiği tecrübe ile kurumunuz için ihtiyaçlarını tespit ediyor ve en uygun gereksinimlere sahip alarm sitemlerini sizlere sunuyoruz.

Hırsız, yangın gibi istenmeyen sonuçları önceden tespit etmenizi ve en hızlı şekilde müdahale etmenizi sağlayan alarm sistemlerimiz ile "bizim başımıza gelmez" demeden hızlıca önlemlerinizi alın..

Ses Sistemleri

Firmanızda ki ihtiyaçlarınızı analiz ederek tüm çalışanlarınıza veya istediğiniz yerlere kolayca sesinizi ulaştırıyoruz. Çalışanlarınıza duyuru yapmak, gelişmelerden haberdar etmek veya mesai durumları ile bilgilendirmek gibi birçok alana yönelik olan ses sistemlerimizde ki çözüm ortaklarımız dünyada ses ve mikrofon alanında kendini ispatlamış yüksek teknoloji firmalarından oluşmaktadır.

Büro Makineleri

Siber Güvenlik ailesi olarak geniş çözüm ortağı ağımız ile firmanızın tüm elektronik ekipman ihtiyaçlarını sizler için karşılıyoruz.

Ücretsiz Teklif Alın

Formu doldurun sizinle iletişime geçerek en kısa sürede kurumunuzun ihtiyaçlarını tespit edebilmek için uzman ekibimiz ile ücretsiz keşif hizmeti ile sizi ziyaret edelim.

Yukarı