×

Teknik Destek

Nasıl İletişime Geçebilirsiniz ?

1 0850 305 64 34 nolu numaradan,
2 Sitemizin sağ alt köşesinde yer alan canlı destekten,
3 info@siberguvenlikk.com mail adresinden

Ofisimizde bizi ziyaret etmek isterseniz buraya tıklayarak adresimize ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi-Cuma 08:00 - 19.00
C.tesi - 08:00-19.00
Pazar günleri kapalıyız.

FORGOT YOUR DETAILS?

Hatay İskenderun Network Ürünleri

Kurumlarınızı Teknoloji İle Tanıştırın

Teknolojinin getirdiği yenilikler ile kurumlarınızı güçlendirerek yüksek performanslı ürünler ile işlerinizi kolaylaştırın.

Switch Çözümleri

Switch, bağlı olduğu bilgisayar ile cihazların haberleşmesini sağlayan ağ donanımıdır. Yazıcı, faks gibi birçok farklı cihazı birbiri ile bağlamayı sağlayan switch sistemleri ile sizde kurumunuzda ki cihazların birbiri ile haberleşmesi için kullanabilirsiniz.

Acces Point ile Çekim Gücünü Arttırın

Access Point, Türkçe anlamı ile "erişim noktası" olarak adlandırılır. İnternet bağlantısı sağlayan cihazlar için modem benzeri bir bağlantı sağlayan acces point genel kullanım amacı ile internet ağını daha geniş alanlara ulaştırmak için kullanılır.Hem dış hemde iç alanlar için özel modelleri bulunan cihazları sizlere sunuyoruz.

İskenderun Fiber Optik Dönüştürücüler

Birbirinden farklı lokasyonda yer alan uzak noktalardaki ağları fiber optik kabloyla lokal ağlara dönüştürebilirsiniz. 2 core fiber optik kablo ile kullanılabilen dönüştürücülerde bir core'u alıcı (RX-Receiver) diğer core'u ise verici(TX-Transmitter) olarak kullanılır.Bu sayede 20 KM'ye kadar 2 bağımsız lokal ağ oluşturabilirsiniz.

Kabinet ve Aksesuarları

Network ürünleri, güvenlik sistemleri, sunucu barındırma gibi farklı talepler doğrultusunda kullanılan kabinlerde duvar tipi veya dilli tip rack gibi farklı çeşitleri mevcut.

Yapısal Kablolama Çözümleri

Yapısal Kablolama işlemleri iş yeri, kampüs, ev gibi sınırlı mesafelerde yer alan bilgisayar veya çevre birimleri birbirine bağlamak ve bu cihazların enerji ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kullanılır.

Ücretsiz Teklif Alın

Formu doldurun sizinle iletişime geçerek en kısa sürede kurumunuzun ihtiyaçlarını tespit edebilmek için uzman ekibimiz ile ücretsiz keşif hizmeti ile sizi ziyaret edelim.

Yukarı