×

Teknik Destek

Nasıl İletişime Geçebilirsiniz ?

1 0850 305 64 34 nolu numaradan,
2 Sitemizin sağ alt köşesinde yer alan canlı destekten,
3 info@siberguvenlikk.com mail adresinden

Ofisimizde bizi ziyaret etmek isterseniz buraya tıklayarak adresimize ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi-Cuma 08:00 - 19.00
C.tesi - 08:00-19.00
Pazar günleri kapalıyız.

FORGOT YOUR DETAILS?

Hatay İskenderun IP Kamera Sistemleri

Siber Güvenlik ile Gözünüz Arkada Kalmasın

Evinizden ayrıldığınızda internet üzerinden izleyebileceğiniz Siber Güvenlik kamera sistemleri ile sizde sevdiklerinizi koruyun. Ayrıca tüm ürünlerimizde olduğu gibi kamera sistemlerimizde 2 yıllık ürün ve teknik destek garanti kapsamında.

Neler Sunuyoruz ?

Siber Güvenlik tarafından sunulan kamera sistemleri sahip olduğu gelişmiş özellikler ile her zaman sevdiklerinizi korur ve içinizin rahat olmasını sağlar.

Canlı ve Kayıttan İzleme

İster telefonunuzdan isterseniz bilgisayarınızdan kameralarınızı anlık veya kayıttan izleyebilirsiniz.

Anlık Bildirim

Alarm modunda kameralar hareket algıladıklarında telefonunuza hemen bildirim göndererek sizleri uyarır.

Harekete Duyarlı veya Sürekli Kayıt

Kameralarınızı isterseniz sürekli kayıt veya sadece hareket algıladığında kayıt yapacak şekilde kolayca ayarlayabilirsiniz.

Gece Görüşü

Gün kararmasın da veya ortam ışığının azalmasında kameralar otomatik olarak gece moduna geçerek yüksek çözünürlükte kayıt ve izleme olanağı sunarlar.

İç ve Dış Seçenekleri

Siber Güvenlik tarafından sunulan kameralar yüksek malzeme kalitesi sayesinde hem iç hemde dış cephede güvenle kullanılabilir.

Yüksek Çözünürlük

Yüksek kalite ve geniş açılı lenslerimiz sayesinde Siber Güvenlik kameraları ile en ince detayları dahi gözden kaçırmazsınız.

Çevrim İçi İzleyin

Siber Güvenlik tarafından sunulan kamera sistemlerini kolayca telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz. Anlık izleme dışında ayrıca geçmiş sürecide izleyebileceğiniz yazılımlarımız sayesinde evinizde olup biten her şeyi görmek Siber Güvenlik kamera sistemleri ile artık mümkün.

Geniş Servis Ağı

Siber Güvenlik İskenderun, Dörtyol, Payas ve Arsuz başta olmak üzere tüm Hatay için teknik destek ve montaj hizmeti sunmakta. Böylece Hatay'ın neresinde olursanız olun IP Kamera ve AHD kamera alanında Siber Güvenlik kalitesine her zaman ulaşabilirsiniz.

Yukarı