×

Teknik Destek

Nasıl İletişime Geçebilirsiniz ?

1 0850 305 64 34 nolu numaradan,
2 Sitemizin sağ alt köşesinde yer alan canlı destekten,
3 info@siberguvenlikk.com mail adresinden

Ofisimizde bizi ziyaret etmek isterseniz buraya tıklayarak adresimize ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi-Cuma 08:00 - 19.00
C.tesi - 08:00-19.00
Pazar günleri kapalıyız.

FORGOT YOUR DETAILS?

Siber güvenlik ailesi olarak ıp kamera,  güvenlik sistemleri, otomasyon , alarm sistemleri , fiber sonlandırma , ses sitemleri ve televizyon sistemleri alanında İskenderun, Dörtyol, Payas, Arsuz başta olmak üzere Hatay genelinde aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Firmamız alanında enleri başarmış çözüm ortaklarıyla beraber çalışmaktadır.
Kamera alanında ; Dahua , Haıkon , Neutron
Alarm alanında ; Neutron , Opax , Teknim
Fiber alanında ; Inno Viev
Ses alanında ; Osawa , Decon başta olmak üzere birçok çözüm ortağımız bulunmaktadır.

Kolay montaj, basit panel ile beraber karşımıza çıkmasına alışık olduğumuz kablosuz alarm sistemleri pek çok özelliği ile kablolu alarm sistemlerinden ayrılmaktadır. Özellikle basit bir kuruluma ev sahipliği yapmasından ötürü hemen her yere monte edilebilme fırsatını insanlara sunmayı başaran kablosuz alarm sistemlerinin şifre ve kontrol paneli yapıları da aynı oranda basit işlemler serisini beraberinde getirmektedir.

Böyle durumlarda sistem sabotaj korumalı olduğu için kapağı açıldığı anda alarm devreye girmeye başlar. Ayrıca, sirenin içindeki akü devreye girer, akü bitene kadar siren çalarak çevredeki insanları ve sizi uyarmaya devam eder.

Bütün elektrikli cihazlar gibi güvenlik kameraları, kayıt cihazları ve ekipmanları elektrik olmadığında çalışmazlar.Kamera ve kayıt cihazlarının kendi içinde akü pil gibi elektrik depolayan ekipmanları olan versiyonları maalesef yoktur.Bu gibi durumlarda elektrik kesildiğinde kaydın devam etmesini istiyorsanız harici bir UPS kullanarak cihazlarınızı aktif durumda tutabilirsiniz.UPS seçerken kamera sayınız, kayıt cihazının büyüklüğü, içinde kaç tane hard disk olduğu ve sisteme bağlı monitör olup olmadığı gibi birçok farklı kriter seçimi etkileyecektir.


Bu noktada en önemli tavsiyemiz kullanıyorsanız monitörün UPS'e bağlanmamasıdır çünkü monitör kendi başına neredeyse sistemin iki katı elektrik harcar. Elektrik kesintisinde anlık görüntüyü göremiyor olmanız kayıt yapmadınız anlamına gelmez Bu sebeple UPS maliyetinizi düşürmek veya enerjiyi daha uzun süre kullanabilmek için monitörü başka bir prizden besleyebilirsiniz ayrıca hangi UPS tercih edeceğinizi Siber Güvenlik uzmanlarımızda sizlere öneri sunarak her zaman yardımcı olmaya hazır.

Siber güvenlik ailesi olarak hizmet verdiğimiz İlçeler : Başta İskenderun olmak üzere Arsuz, Dörtyol Payas, Erzin, Belen ilçelerine 7 /24 hizmet vermekteyiz.

Bizimle İletişime Geç

Hizmet verdiğimiz alanlarla ilgili satış öncesi veya sonrası aklınıza takılan sorularla ilgili bilgi almak isterseniz  0850 305 64 34 nolu numaradan veya buraya tıklayarak iletişim formunda bizlere ulaşabilirsiniz.

Yukarı