×

Teknik Destek

Nasıl İletişime Geçebilirsiniz ?

1 0850 305 64 34 nolu numaradan,
2 Sitemizin sağ alt köşesinde yer alan canlı destekten,
3 info@siberguvenlikk.com mail adresinden

Ofisimizde bizi ziyaret etmek isterseniz buraya tıklayarak adresimize ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi-Cuma 08:00 - 19.00
C.tesi - 08:00-19.00
Pazar günleri kapalıyız.

FORGOT YOUR DETAILS?

Siber Güvenlik ile Her Şey Kontrolünüz Altında

İş yerinizde kontrolü sağlayabilmeniz amacı ile kullanabileceğiniz personel takip sistemleri (PDKS) ile çalışanlarınız mesai takiplerini, hangi alanlara girdiğini veya izinlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Neler Sunuyoruz ?

Personel Takip Sistemlerimiz yüksek güvenlik sistemi ve yazılım desteği ile birçok alanda sizlere yardımcı olmak için tasarlandı.

Yazılım Desteği

Gelişmiş yazılım desteği ile çalışanlarınız tüm bilgilerine bir pencereden erişmeniz mümkün.

Gelişmiş Güvenlik Çözümleri

Parmak izi, yüz tanıma, iris tarama, kartlı sistem gibi farklı tarama çözümleri ile çalışanlarınızı kolayca tanıyabilirsiniz.

Log Kaydı

Yazılım desteği ile düzenli olarak log kaydı tutan ürünlerimiz ile çalışanlarınızın geçmişe dönükte neler yaptığını kolayca görebilirsiniz.

Alan Kontrolü

Personel takip sistemleri ile çalışanlarınız kurumda hangi alanlara girebileceğini veya hangi alanlara girmeye çalıştığını kolayca kontrol edebilirsiniz.

Her Şey Takip Altında

Personel Takip Sistemleri aracılığı ile çalışanlarınızın mesai takipleri, izin takipleri, birim geçiş takibi gibi tüm detaylarını kolayca sağlayabilirsiniz. Kullanımı kolay yazılım desteği, arızalara karşı 2 yıl garanti gibi hizmetler ile Siber Güvenlik PDKS tercihlerinizde yanınızda.

Geniş Servis Ağı

Siber Güvenlik İskenderun, Dörtyol, Payas ve Arsuz başta olmak üzere tüm Hatay için teknik destek ve montaj hizmeti sunmakta. Böylece Hatay'ın neresinde olursanız olun IP Kamera ve AHD kamera alanında Siber Güvenlik kalitesine her zaman ulaşabilirsiniz.

Yukarı